Корзина
232 отзыва
Сертифицированная компания Prom.ua
+380980499004
+380504114184
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Альтаир
Корзина

Бережіть тепло

Бережіть тепло

В пошуках тепла Тепло завжди притягує людей до себе, так як тоді людина відчуває себе комфортно, відсутнє нервове збудження, виникає відчуття спокою та захищеності.

В пошуках тепла
Тепло завжди притягує людей до себе, так як тоді людина відчуває себе комфортно, відсутнє нервове збудження, виникає відчуття спокою та захищеності.
Перша будова, яка з’явилася в самому будинку, була піч і навколо неї будувались уже інші кімнати. Від печі відходила груба, а потім іще і лежанки, своєрідні кам’яні грілки для тіла.
Прийшов час і створювали цілу систему обігріву багатоквартирних будинків
і в основному це були батареї водяного опалення, як індивідуальні так і центрального підводу тепла.
Але сьогодні у центрального опалення з‘явились достойні та перспективні конкуренти, і на наших очах починає відбуватися послідовний перехід до автономних систем опалення. Всередині ж самих автономних систем традиційне опалення з його великими капітальними та експлуатаційними витратами починає поступатися прямому електричному.
Видів прямого електричного опалення (ПЕО) – безліч. У кожного є свої переваги та недоліки.
В останні роки з’явилось ПЕО з використанням опалювальних панелей м’якого інфрачервоного випромінювання. Такі системи не тільки екологічні, але і гігієнічні, комфортні, вибухо — та пожежо — безпечні, надійні та довговічні, і, що не менш важливо, ефективні, економічні. Інфрачервоне випромінювання — електромагнітне випромінювання, яке займає спектральну область між червоним кінцем видимого світла та мікрохвильовим випромінюванням.
Інфрачервоне випромінювання також називають «тепловим» випромінюванням, так як інфрачервоне випромінювання від нагрітих предметів сприймається шкірою людини як відчуття тепла.
Теоретичних обгрунтувань в інтернеті сьогодні безліч, від наукових розробок, до чисельних передруківок про користь та практичне застосування даного виду тепла, тому тема статті про справжнє реальне використання обігрівачів даного типу.
Даний вид теплового обігріву був відкритий у 19 сторіччі, і в останні десятиріччя його стали активно використовувати в Німеччині, Японії та інших країнах.
Поштовхом в організації випуску обігрівачів у країнах СНД послугували безліч російських підприємств, які організували виробництво панельного обладнання.
Простота виготовлення панельних обігрівачів, які складаються з металічного корпуса та нагріваючого ніхромового кабелю в силіконовій оболонці спонукала деяких послідовників, як в самій Росії, так і за її межами – до повторення виробництва даного виду обогрівачів. Тим більше, що теоретичне обгрунтування обігріву дуже розповсюджене в мережі інтернету, а також дослідниками японських учених.
Головною перевагою даного виду обігрівачів являється його економічність у витратах електроенергії при невеликій потужності самого обігрівача.
Як новий вид обігрівачів дане обладнання знайшло велике поширення серед споживачів, враховуючи його невелику вартість, але більш за все приваблювали економічні характеристики обігрівача.
В рекламних обзорах частіше за все розписувались позитивні сторони нового виду обігрівачів та замовчувались недоліки застосування таких обігрівачів.
Слід відмітити, що процес сприйняття тепла описувався правильно і це тепло дійсно сприймається людиною та поглинається предметами, але тільки в тому випадку якщо ці обігрівачі знаходились в деякій близькості від об’єкту, що обігрівається.
Наочно розуміти процес інфрачервоного обігріву можна спостерігаючи за променем лыхтарика. Теплові принципи описсуються законами оптики.
Звичайна, проста інфрачервона панель віддає тепло не по всій площині обігрівача, а концентруючись в більшій частині в центрі і діючи на невеликій відстані від самої панелі. Тепловий промінь від обігрівача утворює тепловий ефект, що затухає. Уже на невеликій відстані тепло слабшає і потім повністю зникає в просторі. Далі обігрів людей і предметів не відбувається.
Щоб зробити такий інфрачервоний обігрів ефективним потрібно разміщувати такі панелі в різних місцях та по декілька штук в одній кімнаті.
При цьому всі переваги інфрачервоного обігріву, а це економічне використання електроенергії, невелика вартість самого обігрівача повністю нівелюється.
Мабуть, важко уявити собі жиле приміщення, де, крім як ніші під вікном, можна розмістити панельні обігрівачі по стіні вздовж довгої кімнати.
Іноді пропонуються інфрачервоні обігрівачі з розміщенням на стелі. Це можливо у виробничих приміщеннях, та іншого непобутового призначення.
Існують обігрівачі з яскравими трубчатими нагрівачами, що світяться. Самі виробники вказують на два суттєві недоліки такого обігріву — це присутність постійного світла, яке однозначно заважає, а також промені, що йдуть від такого обігрівача справляють той же нерівномірний обігрів тільки тієї зони, куди вони направлені.
Варто відмітити, всі види обігрівачів, що є на ринку, в тій чи іншій мірі виконують свою роботу, не дивлячись на деякі недоліки. На жаль універсального обігрівача не існує. Настільки разноманітна життєдіяльність людини, яка використовує тепло, настільки і разноманітні види обігрівачів, які дають це тепло людині.
Ми відчуваєм себе комфортно коли тепло сприймається, перш за все, суб’єктивними факторами, тобто выдчуттям тепла. Нам важливо щоб джерела тепла не були набридливими в домашньому інтер’єрі. Без всіляких опорних стійок, розміщень на стелі з підводами проводів, величезною кількістю обігрівачів в самому приміщенні.
Важливо щоб тепло розповсюджувалось по всьому приміщенню, а не локально. В помешканні не повинно бути некомфортних зон.
Такий спосіб обігріву завжди існував і існує поряд з інфрачервоним обігрівом, це додаткове природнє конвекційне переміщення тепла.
Набільш вдале розміщення обігрівача безперечно в підвіконній ніші. Не дивлячись на кількість пластикових вікон, що збільшується, через які не надходить повітря ззовні приміщення, конвекційна складова переміщення повітря від нижньої частини віконного пройому до верхньої зони стелі все рівно існує.
Люди переміщуючись в приміщенні створюють бурхливі рухи повітря і тим самим перемішується холодне повітря з теплим, створюючи рывномірну температуру в усьому приміщенні.
Сьогодні найбільш ймовырним являється індивідуальне опалення, але індивідуальні системи водяного опалення анахронізм сьогодні.
Єдиним та економічним з любої точки зору являється прямий електричний обігрів. Приміщення, що отоплюються за допомогою електрики, вільні від кіптяви, диму та шкідливих газів. До того ж, стають зайвими дорогі будівельні заходи по прокладаню димоходу, встановленню опалювального котла в підвальному приміщенні та ємності для зберігання палива, просвердлювання великої кількості отворів у стінах будівлі для прокладання труб. Таким чином, переваги використання електричної системи опаленя говорять самі за себе. А завдяки тому, що нічна електроенергія дешевша за денну, це ще і суттєва економія грошей.
Вибираючи все найкраще в системі обігріву створений обігрівач, який включає в себе безліч принципів передачі тепла. Електричне пряме, коли нагрівання приміщення здійснюється без теплоносія, і електрична енергія безпосередньо перетворюється в теплову.
1. Обігрівач розміщується в підвіконній ніші, при цьому він може збільшуватись у розмірі за потужністю та за довжиною в залежності від потреб обігріву приміщення.
2. Зручність в установці обігрівача та відсутність необхідності в професійному обладнанні для монтажу.
3. Повітря входить у радіатор знизу та спереду і, нагріваючись, піднімається вгору, проходить вздовж радіатора и виходить зверху нагрітий та з помітною щвидкістю. Порожнинний корпус потрібен для створення ефекту «димоходу», щоб організувати рух повітря в обхід нагріваючій поверхні та потім розподілити потік нагрітого повітря по об’єму приміщення.
4. Економічний завдяки використанню ефективного нагріваючого елементу;
Вся проблема була з кінцевим джерелом тепла. Створена така електрична модульна батарея, яка реально обігріває та застосовується не як додатковий, а основний вид обігріву.
Опалення будинку (електрична модульна батарея) – це система компенсації втрат тепла через огороджуючі конструкції будинку (вікна, двері, покровлю, стіни, перекриття)
Для підтримки комфортних теплових умов необхідне індивідуальне, в кожній кімнаті окреме регулювання тепловіддачі опалювальних пристроїв, краще за все автоматичне.
Установка, розрахунок потужності.
Для середнього підбору потужності опалювальних пристроїв у жилих та службових приміщеннях, зручно користуватись формулою: 1 кВт тепла на 10-12 м2 площі приміщення (при висоті стін 2,7 м). У випадку більшої висоти стін, рекомендується добавляти 10% потужності на кожні 10 сантиметрів висоти поверх вказаної. Кожниый віконний просвіт повинен бути перекритий тепловим потоком – тобто під ним повинен бути встановлений обігрівач, бажано такої ж довжини, якої ширина вікна. Для практичного використання оптимальним являється електрична модульна батарея, яка за довжиною повністю перекриває віконний просвіт. Широкий тепловий потік з оптимальною швидкістю являється шторою, в ефективно утримує рівномірний температурний баланс приміщення. Кількість тепла, яка необхідна на опалення будівлі, визначається в значному ступеню станом теплозахисту та повітрепроникності зовнішніх огороджень.

Вихід з цієї ситуації проглядається в поступовому переході до різного виду автономних систем опалення (далі АСО). Уже сьогодні такі системи використовуються в дачно–котеджному будівництві, що інтенсивно розвивається.
Висновок однозначний, сьогодні у центрального опалення з’явились достойні та перспективні конкуренти, і на наших очах починає відбуватися послідовний перехід до автономних систем опалення.

Предыдущие статьи