Корзина
212 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380
98
049-90-04
+380
50
411-41-84
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Альтаир "Интернет-магазин инновационной электротехники"
Корзина

Потрібно обігріти дім або квартиру.

Потрібно обігріти дім або квартиру.

Який обігрівач потрібний? Потрібно обігріти будинок чи квартиру. Так який все таки електричний обігрівач потрібен та як обігріти будинок з найменшими витратами? Наскільки взагалі ефективний електрообігріев? Який із типив обігріваючих пристроїв вибрати?

Який обігрівач потрібний?

Потрібно обігріти будинок чи квартиру. Так який все таки електричний обігрівач потрібен та як обігріти будинок з найменшими витратами?

Наскільки взагалі ефективний електрообігріев?

Який із типив обігріваючих пристроїв вибрати?

Сьогодні електроопалення самий популярний вид обвгріву в багатьох європейських країнах. Дуже часто – це просто єдиний варіант опалення. Газ підведений не всюди, рідкопаливні котли – досить екстравагантний та дорогий вид опалення (до того ж всі котли вимагають обслуговування), сонячні батареї у нас не разпровсюджені по причині складних супутніх монтажних робіт, а також недостатньої ефективності та великої вартості. В кінці, виходить, що електричні обігрівачі найбільше доступні для користувача.

Найбільш прогресивний вид електричних обігрівачів- це інфрачервоні панельні електроконвектори ENSA, ЕМТ, ЕМТК, ЕПК. Принцип дії його досить простий. Конвектор разміщується знизу приміщення, на висоті 10-15 см від підлоги. Холодне повітря природнім потоком переміщається в конвектор через решітку заборау повітря. Далі, проходячи через термонагрівач всередині пристрою, повітря прогрівається та піднімається вгору. Природнім шляхом, тепле повітря залишає конвектор через верхні жалюзі пристрою. Охолоджуючись, холодне повітря опускається вниз приміщення. Одночаснно нагрівається зовнішня панель пристрою. Таким чином відбувається подвійний принцип обігріву: інфрачервоний та конвекційний.

Для керування обігрівом приміщеня вмкористовуються електронні терморегулятори температури повітря terneo.

Керуючий модуль. Невеликий настінний пристрій, який дозволяє поєднати велику кількість конвекторів у групи. Це зручно, якщо Ви хочете, наприклад, в спальній та дитячій кімнаті підтримувати +23 С, в прихожій та столовій +20 С, а в погребі +7 С.

Програматор. Це модуль, який керує використанням конвектора протягом часу. Цей пристрій може примусити працювати конвектор за заданою Вами програмі. Наприклад, в будні дні з 10 до 18 конвектор підтримує температуру +10 С та економить витрати електроенергії, поки Ви на роботі. В решту часу він прогріває приміщеня до +21 С.

Терморегулятор. Пристрій дозволяє керувати окремим конвектором в кожному приміщенні з встановленням власного режиму роботи. Ви можете встановити задану програму, наприклад, від 18 до 21 градуса. Конвектор включається в момент всиановлення температури в приміщенні 18 градусів, продовжує працювати поки температура в ппиміщенні не піднялася до 21 градусу, а потім вимикається.

Які основні плюси електричних конвекторів:
1. Миттєве рішення питання обігріву приміщення. Придбали, привезли, повісили на стіну, підключили до електромережі – все. Практично нульова вартість монтажу та обслуговування. Монтаж конвектора можна виконати своїми силами. Обслуговування конвектора не передбачено, т. я. розрахований на довгий строк, на багато років. В порівняні з котлами – це значна економія коштів.
2. Невисока вартість самого обладнаня. Це виправдано, якщо конвектори порівнювати з системою опаленя будинку на основі котла та радіаторів. Вартість одного гарного конвектора ENSA, ЕМТ, ЕМТК можна порівняти з вартістю радіатора, але на котлі, трубах, монтажних роботах Ви зекономите.
3. Сучасні конвектори ENSA, ЕМТ, ЕМТК, ЕПК, не спалюють кисень. В них не висока температура поверхні та немає відкритої нагреваючої спіралі, тому Ви не відчуєте сухості та нестачі кисню.
4. Точне підтриманя температури в приміщенні, на яке не здатні звичайні радіатори.
5. Абсолютна безшумність, чого не можна сказати, наприклад про вентиляторні обігрівачі. В електричному конвекторі немає рухомих частин, а теплоносієм являється повітря. Саме тому ніяких звуків він при роботі не видає.
6. Максимальний ККД. Ефективність електричного конвектора складає близько 95%. Це означає, що практично вся використовувана з мережі електроенергія переходить в тепло. Іншими словами, конвектори являються найбільш економічними пристроями електричного опалення.
7. Швидкий прогрів приміщення. Пов’язано це з тим, що конвектору немає необхідності втрачати час на прогрів теплоносія, електроенергія безпосередньо переходить в тепло. Подвійний обігрів: інфрачервоний та конвекційний обігрів повітря.

Іноді виникають сумніви на користь встановлення електрообігрівачів та причини загальновідомі. Часто основним недоліком конвекторів вважають витрати на електроенергію, яка використовується при їх роботі.

Реально та точно підрахувати кількість електроенергії кВт/ч, що використовується, та її вартість досить важко визначити, т. я. існує безліч факторів, що впливають: температура повітря ззовні, бажана температура повітря всередині приміщення, утеплення приміщення, тепловтрати будівлі, об’єм приміщеня, площа вікон, тип склопакетів та інші обставини, які можуть впливати на витрати електроенергії.

Конвектор ENSA, ЕМТ, ЕМТК прогріє кімнату до тієї температури, яка Вам потрібна, якщо він вірно підібраний. Відповідно потрібно вибирати потужність, виходячи з того, що Ви хочете отримати. 0,6-0,7 кВт достатньо для опалення кімнати площею 10-12 кв. м. В цьому випадку ви можете задати будь-яку температуру в межах 5 – 25 С. Якщо кімната більше то і потужність обігрівачів потрібна більша.

Дослідження показують, що при эксплуатації жилого будинку через стіни втрачається до 40% тепла, через окна — 18%, підвал — 10%, кришу — 18%, вентиляцію — 14%. Щоб зекономити гроші та зберегти навколишнє середовище треба зменшити втрати тепла. Зробити це можливо з допомогою утеплення конструкцій дому (криши, стін, полу, перекриттів) та ізоляції інженерних комунікацій.

Предыдущие статьи
  • Теплый пол RATEY
    Теплый пол — это система, качество работы которой зависит от составных частей. Для того чтобы получать удовольствие от комфорта который создает теплый пол, важно ответственно подойти к монтажу. В этой инструкции мы приводим основные этапы монтажа...
  • Поради по енергозбереженню.
    1. Утеплюйте квартири. Коли наступає похолодання заклеюйте вікна і балконні двері. Перевірте стан міжпанельних швів. Розподіл втрат тепла: • неутеплені вікна та двері – 63%; • віконне скло – 15%; • стеля та стіни –15%.
  • Тепло для Вашего дома.
    Посмотрим реально на то как обстоят дела в государстве с отоплением. На сегодня в нашей стране проблема обогрева зданий стоит на первых местах в списке социальных проблем.