Корзина
212 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380
98
049-90-04
+380
50
411-41-84
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Альтаир "Интернет-магазин инновационной электротехники"
Корзина

Інфрачервона тепла плівкова підлога ТЕПЛОНОГ. Плівка інфрачервона. Термоплівка.

Інфрачервона тепла плівкова підлога ТЕПЛОНОГ. Плівка інфрачервона. Термоплівка., фото 2
Описание
Информация для заказа
Отзывы о товаре

Інфрачервона тепла плівкова підлога ТЕПЛОНОГ.

Ширина полотна інфрачервоного теплої підлоги — 0,5 м (рулон — 50 кв. М).

Основним елементом інфрачервоного плівкового теплої підлоги компанії «Теплоног», є нагрівальна плівка торгової марки «Теплоног» виробника TAEIL ELECTRIC CO (Південна Корея).

Нагрівальна плівка «Теплоног» — це сучасний променистий інфрачервоний нагрівач. Конструктивно складається з наступних складових: активний нагрівальний елемент виконаний у вигляді провідних вуглецевих смуг з кроком, приблизно, 15 мм. Смуги виготовлені за технологією CNT (Carbon NanoTube).CNT — це Гексагональні решітка атомів вуглецю сформована в трубки розміром в одиниці нанометра. Дана нано-структура дозволила добитися феноменальних електричних і механічних властивостей матеріалу.

Вуглецеві смуги електрично з'єднані паралельно в системі до мідних шин за допомогою спеціального негорючого матеріалу з додаванням срібла. Вся система з обох сторін герметично заламінована спеціальним полімером, стійким до впливу навколишнього середовища, з підвищеними електроізоляційними та протипожежними властивостями.

В системі опалення «Теплоног» збільшена ефективна площа нагрівального елемента, що дозволило знизити температуру нагріву плівки, перевівши в область дальнього інфрачервоного випромінювання. Тепло цього діапазону найкращим чином сприймається людським тілом і сприятливо позначається на здоров'ї живих організмів. За відчуттями таке тепло може зрівнятися з теплом сонячного світла.

Система «Теплоног» заламінована в спеціальний електротехнічний поліетилен, це забезпечує повну водонепроникність плівки, відмінну провідність ІЧ-випромінювання та високий захист від електричного пробою. Така система може бути використана як для додаткового, так і основного обігріву приміщень шляхом установки під статевими і стельовими покриттями, а також у стінових панелях. У теж час, система «Теплоног» не призначена для застосування на відкритому повітрі без відповідного захисту.

Структура нагрівальної плівки «Теплоног».

Електричне з'єднання основного нагрівального елементу — карбонових випромінювачів — виконано за допомогою мідної фольги і срібного покриття з низьким електричним опором. Щільність з'єднання, висока якість матеріалів, застосування спеціального адсорбуючою вугільного напилення, а також високоякісне пожежобезпечне поліетиленове покриття гарантують високий рівень безпеки та ефективність роботи нагрівачів у, практично, безперервному режимі.

Конструктивні особливості системи «Теплоног» забезпечують рівномірний розподіл нагріву по поверхні, стабільність температури і опору всіх нагрівальних елементів.

Відмінні особливості нагрівальної плівки «Теплоног»

■ висока щільність нанесення карбону;
■ передова технологія напилення матеріалів на однорідну поверхню;
■ контроль товщини карбонового нагрівача по всій довжині;
■ використання сучасного вдосконаленого обладнання;
■ використання високоякісного полімерного матеріалу з підвищеними ізоляційними і протипожежними властивостями;
■ поліпшення контакту між мідною струмопровідною фольгою і карбоновим випромінювачем завдяки використанню особливої ​​форми і складу срібного покриття, а також дизайну місця контакту;
■ використання спеціальних покриттів і матеріалів для додаткового захисту від вологи;
■ висока якість місця контакту;
■ істотно важлива відмінність нагрівальної плівки «Теплоног» від інфрачервоних плівкових нагрівачів інших виробників;
■ мінімальна товщина повітряного прошарку в місці контакту. Це досягається завдяки вдосконаленій технології ламінування плівки.
Використання нагрівальної плівки.

Система інфрачервоного плівкового обігріву рекомендується для установки під так звані легкі підлогові покриття: такі як ламінатної і паркетна дошка, лінолеум, ковролін та інші. Монтаж і підключення плівкових обігрівачів під ці покриття не вимагає спеціальної професійної підготовки і не припускає ускладнених технологічних рішень.

У той же час, за наявності достатнього досвіду в проведенні будівельно-монтажних робіт інфрачервоні плівкові обігрівачі можна сміливо встановлювати під будь-які види керамічних, композитних та кам'яних матеріалів. При цьому економічна ефективність, технологічність і надійність даного виду обігріву за багатьма параметрами значно перевищує існуючі на ринку вже більше 30 років традиційні системи кабельного і водяного підігріву підлогових покриттів.

Система живиться від мережі змінного струму 220 В під управлінням електричного терморегулятора, що дозволяє звести до мінімуму енерговитрати на обігрів шляхом оперативного контролю температури в кожному конкретному приміщенні. При цьому досягається максимальний рівень комфорту знаходилися в ньому, при мінімально можливій температурі повітря. Особливості конструкції та принцип дії системи інфрачервоного плівкового обігрівача практично виключає наявність електромагнітного поля, яке в тій чи іншій мірі присутній в будь-якому нагрівачі кабельного типу. У приміщеннях з нормальним рівнем теплоізоляції середньодобове споживання електроенергії складе близько 25 — 50 Вт * год на 1 кв. м.

Зрозуміло, що надійність і ефективність роботи плівкових обігрівачів безпосередньо залежить від вибору компанії-виробника і, зрозуміло, максимально точного дотримання рекомендацій за технологією монтажу і правил використання обігрівачів. Наша компанія пропонує Вам продукцію компанії TAEIL ELECTRIC CO., LTD (Південна Корея).

Компанія TAEIL ELECTRIC CO., LTD є одним з найбільших південнокорейським виробником плівкових систем обігріву, заснованих на використанні далекого інфрачервоного випромінювання. Її продукція вже тривалий час поставляється, більш ніж в 15 країн світу, серед них — США, Канада, Японія, країни Європи, Росія, Китай, Казахстан та інші.

Якість нашої продукції перевірена роками успішних продажів, а також всіма необхідними міжнародними і національними сертифікатами: CE, ISO 9001:2001, ISO 14001:2004, TÜV, ГОСТ, УкрТЕСТ.

Терморегулятори для теплої підлоги: дивитись

Комплектуючі для монтажу

Інфрачервона тепла плівкова підлога Теплоног — купити в інтернет-магазині Альтаїр. Доставка по Україні — Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Миколаїв, Кіровоград, Рівне, Полтава, Чернігів, Одеса, Хмельницький, Чернівці, Львів, Донецьк, Луганськ, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінниця, Житомир, Ужгород, Суми, Херсон, Тернопіль, Черкаси.

  • Цена: 230 грн./кв.м